Strona Główna

blablabla

Firma funkcjonuje na rynku od roku 1998. Zajmujemy się pełną obsługą poligraficzną i reklamową. Wykonujemy wszelkiego rodzaju druki począwszy od wizytówek poprzez ulotki, papiery firmowe, druki samokopiujące, foldery, oferty do gazetek informacyjnych, kalendarzy, katalogów itp. Wykonujemy także teczki firmowe i opakowania kartonowe.

Oprócz drukowania na papierze drukujemy również na tkaninach. Za rozsądne pieniądze w krótkich terminach i profesjonalnie wykonujemy nadruki na koszulkach w ilościach od 1 do 100.000 sztuk. Wykonujemy także nadruki na gadżetach, balonach, długopisach, zapalniczkach, breloczkach. Naszą domeną są wysokiej jakości nadruki na metalu: czarne i barwne. Tworzymy w ten sposób eleganckie i prestiżowe podziękowania, dyplomy i certyfikaty.

Interesujacy efekt uzyskujemy w wyniku grawerowania w metalu i laminatach grawerskich, a także w wyniku piaskowania szkła. W reklamie zewnętrznej wykonujemy szyldy i duże tablice informacyjne, kasetony, a także litery przestrzenne ze styroduru, niedrogie i efektowne. Istotną część naszej działalności stanowi wykonywanie grafik na pojazdach. Nasze działania w tej materii są niezwykle profesjonalne zarówno pod względem projektowym jak również jakości samej aplikacji. Wykonujemy również zmiany koloru auta, co w ostatnim czasie stało się niezwykle popularne. Wśród wielu jeszcze innych prac przez nas wykonywanych chcielibyśmy wspomnieć o pieczątkach, niezbędnym “drobiazgu” w każdej firmie. Najwyższej jakości wyroby w oprawach najlepszych światowych producentów oraz krótkie terminy realizacji to nasza domena.

Od początku naszej działalności zadowolenie klienta było i jest naszym priorytetem. Dokładamy wszelkich starań aby każdy klient - reprezentujący dużą korporację czy też niewielką firmę rodzinną - otrzymał najlepszy produkt, w możliwie najkrótszym czasie i za rozsądne pieniądze.

Zapraszamy !